שלבי העבודה

פרויקט טוב מתחיל בתכנון מקצועי!

שלבי העבודה ב”יוסף הולצמן אדריכלות ועיצוב פנים”

  • השלב הראשון, שלב החזון. בשלב החזון נדון יחד אתכם על הקונספט הכללי. ננסה להבין מה החזון שלכם ומה הן השאיפות העיצוביות שלכם. נקשיב לחלומות, לצרכים, ליכולות ולמטרות ונערוך יחד תאום ציפיות.
  • השלב השני, שלב התכנון והשרטוט: צוות המשרד שלנו יערוך סקיצה כללית שכוללת שרטוט ראשוני של החללים הפנימיים והחיצוניים, וזאת על סמך מדידות מדויקות שנעשות באמצעות מכשור משוכלל. במהלך בניית הקו העיצובי והקונספט הכללי עולים על השולחן רעיונות, שרבוטים, וסקיצות, חלקם נפסלים אבל הטובים ביותר מגיעים אל הגמר. רמת השרטוט שלנו היא מדויקת וכדרכנו, מושלמת!
  • שלב שלישי, לקראת ביצוע: לאחר שבחרנו את הכיוונים המתאימים ביותר אנו נקיים פגישה נוספת בה נחשוף אתכם לסקיצות ונדון בהם בניסיון להבין האם אתם מתחברים לרעיונות ונקבל יחד החלטות על כיווני ההמשך. לאחר מכן נחשוף אתכם להדמיות מתקדמות בהם תוכלו לחוש את המציאות: לגעת בקירות ולטייל בחללים ולחוות את הדבר הכי קרוב לדבר האמתי. בנוסף, נעניק לכם סט תכניות מסודר ומאורגן הכולל תכניות מיזוג חשמל אינסטלציה וריהוט – מה שיאפשר לכם להתחיל ולהזמין בעלי מקצוע במקביל לעבודת הבנייה.
  • שלב רביעי, עיצוב וסטיילינג: עולם מדהים של צבעים וגוונים יפתח בפניכם! אחרי שבחרנו בסגנון ובקו עיצובי נלביש את החללים בעיצוב הייחודי שיעניק להם חיים. נבחר גוון לקירות, נתאים וילונות, נשלב גופי תאורה לאור ולאווירה ונחליט על סגנון ריהוט וטקסטיל.
  • שלב חמישי, שלב הביצוע: אחרי שסיימנו את העיצוב בתיאום עם הלקוח, אנחנו עוברים לשלב הליווי המקצועי. על מנת שהעבודה תבוצע באופן אידיאלי, תקני ובטיחותי, יש להימצא בשטח. אנחנו נעניק לכם ליווי מקצועי בשטח תוך הקפדה על יישום העיצוב בצורה הנכונה ותאום בין בעלי המקצוע והקבלן המבצע, כאשר מעל הכל עומדת החתירה לשלב יחד את כלל המרכיבים לסימפוניה מושלמת ולשביעות רצונכם.